Taciturn Imperator Furiosa – Anya Taylor-Joy přináší pouhých 30 řádků ve filmu „Furiousa“

Anya Taylor-Joy přináší pouhých 30 řádků ve filmu „Furiousa“

Pokud jde o silný, tichý typ, Imperator Furiosa se určitě hodí. Podle zpráv z The Telegraph má Anya Taylor-Joy, která hraje hlavní roli v prequelu ‚Mad Max‘ ‚Furiousa‘, pouhých 30 dialogových řádků ve filmu trvajícím 2 hodiny a 28 minut.

Vzhledem k tomu, že prequel k ‚Mad Max: Fury Road‘ zabírá 15 let Furiosa života, ponechává této postavě spoustu prostoru, aby zůstala potichu. Ale režisér George Miller měl pro toto řídké používání dialogů své důvody.

„Problém s příliš velkým množstvím dialogů je v tom, že mají tendenci zpomalovat akci a kino je médium, které si nejlépe vychutnáte při vysoké rychlosti,“ vysvětlil Miller. A ‚Furiousa‘ rozhodně nepostrádá vysokooktanové vzrušení, včetně 15minutové akční sekvence, jejíž natáčení zabralo 78 dní s 200 kaskadéry.

Jak sama Taylor-Joy poznamenala: „George a já jsme vedli dlouhé diskuse o tom, proč byla tato konkrétní sekvence tak prodloužena. Je to proto, že jak se bitva odehrává, vidíte nahromadění Furiosainých dovedností, a to je tak zásadní pro pochopení její vynalézavosti a odolnosti. nejdelší scéna, jakou kdy kdo z nás natočil.“

I když je film od hlavní role lehčí, slibuje, že bude těžký na drsné drama, s Chrisem Hemsworthem v hlavní roli Warlorda Dementa, který unese mladou Furiosu. Prequel sleduje její touhu po pomstě a cestě zpět do její domoviny Zeleného místa mnoha matek napříč Pustinou.

Jak se vám líbí omezený dialog pro postavu Furiosy Anyy Taylor-Joy ve filmu Furiousa?
Myslím, že funguje dobře zaměřit se na vizuální vyprávění a akci.
100%
Upřednostnil bych více dialogů, aby se postava dále rozvinula.
0%
Jsem lhostejný – omezený dialog mi nevadí.
0%
Voted: 1